پیام فرستادن
Y&X Beijing Technology Co., Ltd.
تماس با ما

تماس با شخص : Cherry

شماره تلفن : +86-15001076033

WhatsApp : +8615001076033

Free call

کاهش تعرفه ها شواهد تازه ای از باز شدن

December 22, 2023

آخرین اخبار شرکت کاهش تعرفه ها شواهد تازه ای از باز شدن

این کاهش شامل بخش های مختلف است و هدف آن تقویت روابط تجاری است.

دور جدید کاهش تعرفه های وارداتی چین، که روز پنجشنبه اعلام شد، تعهد این کشور برای باز کردن بیشتر اقتصاد و ترویج همکاری تجاری بین المللی را برجسته می کند.مقامات و کارشناسان گفتند.

کاهش تعرفه ها به بخش های مختلف مانند تولید پیشرفته، مراقبت های پزشکی و کشاورزی مربوط می شود و هدف آن فراهم کردن منابع با کیفیت بالا برای پاسخگویی به نیازهای عمومی است.این باعث افزایش رقابت صنایع داخلی و توسعه با کیفیت خواهد شد.، گفتن

چین نرخ تعرفه واردات موقت را که کمتر از نرخ کشورهای مورد علاقه است برای 1010 محصول از 1 ژانویه اعمال می کند.طبق بیانیه ای که توسط کمیسیون تعرفه گمرکی شورای دولت صادر شده است.

تعرفه های وارداتی برای منابع کلیدی، تجهیزات و اجزای که در داخل کشور کمیاب هستند، مانند لایه های پخش گاز (اجزای کلیدی در انواع مختلف سلول های سوخت)برای تسهیل توسعه صنایع تولید پیشرفته کشور کاهش خواهد یافت.، کمیسیون گفت.

برخی از داروهای ضد سرطان و داروهای بیماری های نادر و همچنین مواد اولیه مربوطه تحت تعرفه واردات صفر قرار خواهند گرفت.تعرفه واردات مواد غذایی برای اهداف پزشکی ویژه و سایر محصولات مرتبط کاهش می یابد، کمیسیون گفت و اضافه کرد که این امر با تامین محصولات با کیفیت بالا، سلامت مردم را بهتر محافظت می کند.

در یک اقدام برای حمایت از توسعه بخش کشاورزی، تعرفه های وارداتی بر روی ذرت شیرین، کوریاندر و دانه های بورداک کاهش خواهد یافت.در حالی که تعرفه های صادراتی بر روی آلومینیوم با طهارت بالا برای تقویت رشد صنعت مواد جدید کشور کاهش خواهد یافت، کمیسیون گفت.

The purpose of the latest tariff reductions is to expand high-standard opening-up and make better use of the resources and markets both domestically and internationally while preserving stability and efficiency in the country's industrial and supply chains، وو هونگمي، مدير اداره گمرک در وزارت ماليات گفت.

هدف دیگر این است که صنایع داخلی را تشویق به پیشبرد تحولات دیجیتال و ارتقاء، بهبود رقابت پذیری آنها در صحنه بین المللی،و تقویت محرک های قوی داخلی رشد اقتصادیوو گفت.

تو شین کوان گفت که تصمیم به کاهش تعرفه های وارداتی توسط عوامل متعددی از جمله نیازهای خود چین، توسعه صنعت و تمایل به بهبود رفاه شهروندان آن، هدایت می شود.رئیس موسسه مطالعات سازمان تجارت جهانی چین، که بخشی از دانشگاه کسب و کار بین المللی و اقتصاد در پکن است.

با هماهنگی سرعت کاهش تعرفه ها با نیازهای اقتصادی کشور،هدف چین ارتقاء یک چشم انداز اقتصادی باز و فراگیرتر و ایجاد یک محیط مطلوب برای ورود بیشتر شرکت های خارجی به بازار چین استتو گفتي

گاو لینگیون گفت که بازار عظیم چین فرصت های زیادی را برای کشورهای سراسر جهان فراهم می کند و راه های جدیدی برای همکاری بین المللی ایجاد می کند.محقق در موسسه اقتصاد و سیاست جهانی، که بخشی از آکادمی علوم اجتماعی چین است.

تعدیل تعرفه ها یک جزء حیاتی از تلاش های چین برای ایجاد یک شبکه جهانی از استاندارد بالا تجارت آزاد و تسهیل یک جریان بدون دردسر تر از کالاها و سرمایه گذاری است،ترویج توسعه مشترک در سطح جهانیگاو گفت

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما